Projekty indywidualne

Projekt przede wszystkim!

 

Inwestorzy często zapominają jak ważny jest projekt dla całości inwestycji. Jest to niewielki koszt w całym procesie budowlanym, jednakże definiuje on rozwiązania techniczne które określają wartość poniesionych nakładów inwestycyjnych.

 

Projekty indywidualne

 

Dlatego jako projektanci staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Pierwszym krokiem jest zawsze projekt koncepcyjny, który definiuje najważniejsze rozwiązania i gabaryty nowej inwestycji. Po akceptacji klienta przystępujemy do wykonania projektu budowlanego. W zależności od oczekiwań zajmujemy się uzgodnieniami z lokalnymi dostawcami mediów, konserwatorem zabytków, zarządcami dróg itp. W końcowym etapie składamy projekt w urzędzie i uzyskujemy pozwolenie na budowę.

 

Projektujemy domy jednorodzinne i wielorodzinne, hotele, budynki usługowe, biurowe, hale magazynowe. We współpracy z Ruukki Polska i Balex Metal proponujemy adaptacje gotowych hal magazynowych.

 

Proponujemy także projekty wnętrz domów jednorodzinnych i lokali usługowych. Przy zmianie sposobu użytkowania pomieszczeń usługowych przygotowujemy projekt wnętrz wraz z aranżacja i niezbędnymi uzgodnieniami.

Projekty gotowe

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo także projekty gotowe z Kolekcji Muratora, Archona, Z500 i Horyzontu.

 

Projekty z Kolekcji Muratora, Archona, Z500 i Horyzontu

 

Proponujemy przede wszystkim szeroką gamę domów jednorodzinnych, budynków inwentarskich, gospodarczych i usługowych. Kolekcja ta zawiera ponad 300 projektów o różnorodnej funkcji i przeznaczeniu, są to m.in.:

 

  • domy jednorodzinne
  • garaże (ponad 100 projektów),
  • budynki garażowo-magazynowe,
  • magazyny,
  • budynki usługowe (sklepy, pensjonaty, zajazdy, domy weselne, budynki gastronomiczne, hurtownie, warsztaty itd.),
  • domki rekreacyjne.

 

Oprócz sprzedaży, oferujemy także adaptację projektów zgodnie z warunkami zabudowy i przepisami prawa budowlanego.